Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Poręba Górna

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana, ul. Ogrodowa

Owczary(Poręba Górna + 22 km)

399 000 zł883 m² 451,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka Z prawomocnym pozwoleniem na budowę W miejscowości owczary, gmina zielonki Działka o powierzchni ok 883m2 a położona jest w miejscowości Owczary.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa przy lesie Pojałowice

Pojałowice(Poręba Górna + 23 km)

105 000 zł1 298 m² 80,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę w Pojałowicach, w gminie Miechów, 8 km od Miechowa i 40km od Krakowa. Działka ma numer geodezyjny 345/1, powierzchnię 13 ar, 27 m szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Narama

Narama(Poręba Górna + 22 km)

420 000 zł5 600 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania działka budowlano-rolna w Naramie. Działka bardzo ładnie położona, widokowa, delikatnie nachylona w kierunku północnym. Media dostępne (około 50 m do prądu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Czajowice

Czajowice(Poręba Górna + 18 km)

349 000 zł4 331 m² 80,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 44 arów w miejscowości Czajowice tuż przy wejściu do Ojcowskiego Parku Narodowego. Lokalizacja Atrakcyjna działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa uzbrojona Chełm

Chełm(Poręba Górna + 3 km)

259 000 zł2 504 m² 103 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości Twój Dom oferuje na sprzedaż działkę produkcyjną w miejscowości Chełm gmina Wolbrom. Działka o powierzchni 2504m2 przy nowej obwodnicy Wolbromia, która zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Jerzmanowice(Poręba Górna + 17 km)

725 000 zł2 900 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

29 ar działki - jerzmanowice Do sprzedaży piękna widokowa działka o pow 29 ar, położona w malowniczym rejonie otuliny Ojcowskiego Parku. W okolicy liczne tereny rekreacyjne, rezerwat.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Garliczka

Garliczka(Poręba Górna + 24 km)

750 000 zł4 289 m² 174,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlano-rolna o powierzchni 42.89 a z czego ok. 26.49 a stanowi teren budowlany oznaczony w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Smardzowice

Smardzowice(Poręba Górna + 19 km)

290 000 zł1 010 m² 287,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna, pięknie położona działka o pow. 10,10 ara zlokalizowana w miejscowości Smardzowice gm. Skała, w pobliżu Ojcowskiego Parku Narodowego. Grunt lekko nachylony,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe Bębło

Bębło(Poręba Górna + 20 km)

565 000 zł70 m² 8 071,43 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa niższa cena! 0% prowizji od kupującego! oferta dotyczy mieszkania - nr A1 Do sprzedania mieszkanie 4 pokojowe w budynku dwulokalowym zlokalizowane w miejscowości Bębło, gm. Wielka Wieś.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Przesławice(Poręba Górna + 17 km)

375 000 zł6 000 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, działkę budowlaną pod zabudowę jednorodzinną - w miejscowości Przesławice. Przystanek pociągu w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Poręba Górna

Poręba Górna,małopolskie

2 900 zł1 400 m² 2,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, posiadamy na wynajem grunt w miejscowości Poręba Górna, blisko trasy Wolbrom - Kraków. Powierzchnia: 1400 m2. Szerokość: 26 m, długość: 70 m. Teren utwardzony, pokryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Poręba Górna

Poręba Górna,małopolskie

1 300 000 zł23 222 m² 55,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania posiadamy działkę o przeznaczeniu pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oraz o przeznaczeniu pod zabudowę zagrodową o łącznej pow. 23 222 m2, położoną.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij